Gaz Metan MediaÈ™ – Astra Giurgiu 0-1, în optimile Cupei României Reviewed by CD on . Gaz Metan MediaÈ™ a părăsit ediÈ›i 2-13-2014 a Cupei României la fotbal, după ce a pierdut în optimi, pe teren propriu cu 1-0 (0-0), în faÈ›a echipei Astra Giurgiu Gaz Metan MediaÈ™ a părăsit ediÈ›i 2-13-2014 a Cupei României la fotbal, după ce a pierdut în optimi, pe teren propriu cu 1-0 (0-0), în faÈ›a echipei Astra Giurgiu Rating: 0
EÈ™ti aici: Acasă » Articole Recomandate»Gaz Metan MediaÈ™ – Astra Giurgiu 0-1, în optimile Cupei României

Gaz Metan MediaÈ™ – Astra Giurgiu 0-1, în optimile Cupei României

Gaz Metan Mediaș a părăsit ediți 2-13-2014 a Cupei României la fotbal, după ce a pierdut în optimi, pe teren propriu cu 1-0 (0-0), în fața echipei Astra Giurgiu. Golul calificării a fost marcat în minutul 83 de Junior Morais, cu un șut pe jos din afara careului. Gazdele au terminat meciul în 10 oameni, după ce Muth a fost eliminat în minutul 54.

Celelate rezultate înregistrate în optimi:

Ripensia – Pandurii 0-3 (Da Silva 9, Adrovici 29, a.g. Ciobai 63)

FC Vaslui – FC BotoÅŸani 4-1 ( Temwanjera 17, 57, Madson 23, Antal 82 / Vraciu 17)